פרח סגול-הקשבה, התמקדות והיופי שבטיפול. אוספת רגעים- נועה אבהר

יש לך סוכרת המטופלת בזריקות אינסולין או במשאבת אינסולין?

תזונה מתאימה, התאמה, ודיוק של מינוני האינסולין חיוניים בשביל לאפשר לך להגיע לסוכר מאוזן ולתחושת חופש וביטחון באכילה ללא חשש מרמות סוכר נמוכות או גבוהות מידי.

 

במפגשים הטיפוליים נתבונן ביחד בבחירות התזונתיות, בהרגלי החיים שלך ובמינוני האינסולין ונדייק אותם, על מנת שרמות הסוכר שלך תהיינה מאוזנות.

המפגש הראשון אורך שעה וחצי, ובמהלכו אני אשאל הרבה שאלות, שיאפשרו לי להכיר אותך, את הרגלי החיים שלך, את הבחירות התזונתיות, את מידת הפעילות הגופנית, את המגבלות והאילוצים שלך ואת התחושות שלך סביב אכילה ומשקל. בנוסף אני אבדוק את נתוני מד הסוכר /משאבה/סנסור, אתייחס גם לבדיקות הדם שלך ולטיפול תרופתי נוסף ולתוספי מזון, במידה ויש. 

על סמך כל אלו, אתן לך המלצות תזונתיות וטיפוליות ראשוניות.

הטיפול בסוכרת המטופלת בזריקות ובמשאבות אינסולין הוא טיפול מתמשך הדורש סדרה של מפגשים.

מפגשים חוזרים  אורכים 50 דקות. את מספר המפגשים ואת התדירות שלהם נקבע בהתאם לצורך שלך.

במהלך המפגשים נבחן ביחד את ההשפעה של השינויים באורח החיים ובתזונה, ואת השפעת השינויים במינוני האינסולין או בהגדרות האינסולין במשאבה על רמות הסוכר שלך ועל ההרגשה הכללית שלך עם האכילה והגוף. אלמד אותך לזהות פחמימות, לבחור את הסוג והכמות שנכונים לך בארוחות, ולספור פחמימות במידת הצורך. נדייק את הבחירות התזונתיות ולא פחות חשוב מכך, נתאים את מינוני האינסולין כך שתגיע/י לרמות סוכר מאוזנות, שיפור במדדים בריאותיים נוספים ולהרגשה נוחה וטובה ללא חשש מתמיד מנפילות או מקפיצות של הסוכר.

מחירים:

מפגש ראשון: 550 ש"ח

מפגש חוזר: 300 ש"ח

ליצירת קשר: 050-7781970